top of page

Alegând o carieră la Via Carmina, te integrezi într-un mediu profesional dinamic și beneficiezi de oportunități unice de creștere și dezvoltare. Suntem mereu în căutare de colegi alături de care să construim și să promovăm valori solide și impact în comunitate.

secretary-working-with-statistical-documents_edited.jpg

Angajăm

Consilier Vânzări

Ești pasionat de vânzări și gata să îți asumi următorul mare pas în carieră? Hai la Via Carmina, unde ambiția și profesionalismul se întâlnesc cu creativitatea și inovația!

De Ce Via Carmina?
- Oportunități de dezvoltare profesională: Îți oferim posibilitatea de a crește și evolua într-un mediu competitiv.
- Ambianță urbană și efervescentă: fiecare zi este plină de energie și noi oportunități.
- Beneficii areactive: Pachet salarial competitiv, bonusuri de performanță și multe alte avantaje.
- Colegi faini și o echipă unită: Fii parte dintr-o echipă plină de entuziasm, în care fiecare membru este valorizat.

Rolul tău în Via Carmina:
- Oferirea de consultanță și suport clienților în alegerea soluțiilor optime.
- Contribuirea la strategiile de vânzare și atingerea obiectivelor comerciale.
- Participarea la formarea unei experiențe memorabile pentru fiecare client.

Ce căutăm?
- Persoane motivate, cu o atitudine proactivă și spirit de echipă.
- Experiență în vânzări și abilități excelente de comunicare.
- Dorința de a învăța și de a se dezvolta profesional.

Beneficii:

- Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanță.

- Asigurare medicală și beneficii suplimentare.

- Oportunități de avansare în cadrul companiei.

- Mediu de lucru dinamic și susținător.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la:

anamaria.cirnu@alberholding.ro sau adela.tanasa@imotrustarad.ro

Candidații selectați vor fi contactați pentru interviuri.

Contact:

Pentru întrebări suplimentare, sunați la la:

+40 732 710 201 sau 0722 699 670

Alăturați-vă echipei noastre și fiți parte din succesul nostru!

Angajăm

Contabil Șef

Suntem în căutarea unui Contabil Șef talentat și dedicat pentru a conduce departamentul economico-financiar al diviziei noastre din Arad. Această poziție reprezintă o oportunitate excelentă pentru un profesionist cu experiență în contabilitate și finanțe, care aspiră să își asume un rol cheie în gestionarea aspectelor financiare ale organizației noastre.

Responsabilități Cheie:

1. Supravegherea Activităților Contabile:

- Conducerea și coordonarea întregii activități contabile ale companiei, cu atributii si de inregistrari contabile in zona de capitalizare, descarcari de gestiune, verificare balante.

- Asigurarea conformității cu regulamentele și standardelor contabile în vigoare.

2. Raportare Financiară:

- Elaborarea și prezentarea rapoartelor financiare periodice.

- Analiza și interpretarea datelor financiare pentru sprijinirea deciziilor strategice.

3. Bugetare și Proiecții Financiare:

- Implicarea activă în procesul de bugetare și proiecții financiare.

- Monitorizarea și raportarea performanțelor reale față de buget.

4. Cooperare cu Auditul:

- Gestionarea relațiilor cu auditorii interni și externi, pregătirea documentației necesare pentru audit.

5. Conformitate Fiscală:

- Asigurarea respectării tuturor obligațiilor fiscale și a reglementărilor fiscale locale și internaționale.

6. Implementare Sistemul ERP la nivel de divizie (Roll-Out din Holding) :

- Coordonarea și supervizarea procesului de implementare a sistemului ERP.

- Asigurarea integrării eficiente a sistemului în activitățile contabile și financiare ale companiei.

7. Dezvoltare Personală și Profesională:

- Dorința de autodepășire și perfecționare continuă.

Cerințe:

- Diplomă de Licenta în Contabilitate sau Finanțe.

- Experiență relevantă în domeniul contabilității, cu dorința evidentă de dezvoltare.

- Cunoștințe solide de contabilitate, legislație fiscală și regulamente financiare.

- Abilități avansate de analiză financiară și interpretare a datelor.

- Excelente abilități de comunicare și leadership.

- Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic.

- Prezinta un avantaj experienta in domeniu de productie, dezvoltari imobiliare.

Contact:

female-planning-environment-projects.jpg
young-worried-architect-colleagues-talking-analyzing-blueprints-while-working-new-project-

Angajăm

Manager de Proiect

Pentru ca avem proiecte diversificate si interesante si pentru ca ne dorim sa oferim calitate clientilor nostri suntem în căutarea unui “Manager de Proiect Experimentat pentru Echipă Inovatoare” o persoana dedicata pentru a conduce departamentul tehnic al diviziei noastre din Arad.

Descriere a companiei: Smart Estate Developer S.A. este lider în piata imobiliara din Arad, cu o experienta de peste 15 ani. Avem o istorie solidă de proiecte de succes, ne concentrăm pe calitate, inovație și excelență în domeniul construcțiilor si ne aflăm în căutarea unui Manager de Proiect Senior pentru a se alătura echipei noastre inovatoare. Suntem dedicați excelenței în tot ceea ce facem.

- Planificarea și coordonarea proiectelor de construcții de la început până la final.

- Supravegherea și gestionarea resurselor, termenelor limită și bugetelor proiectelor.

- Comunicarea eficientă cu echipele de construcție, furnizori și clienți.

- Receptia cu autoritatile a tuturor lucrarilor executate

Cerințe:

- Experiență demonstrată de minim 5 ani în gestionarea proiectelor.

- Abilități excelente de comunicare și negociere.

- Cunoștințe solide în domeniul constructiilor.

- Studii de specialitate

Beneficii:

Contact:

bottom-view-successful-businessman-background-business-teamphoto-with-copy-space.jpg
bottom of page